הילינג-הילר-ריפוי רוחני אנרגטי

מה שכולם צריכים לדעת על ריפוי אנרגטי

למדתי בטיפול בשיחות במשך רוב חיי הבוגרים, ואף על פי שזה עזר לי לזהות היכן אני צריך לרפא, זה לא בהכרח הראה לי איך לעשות זאת. רק כשהתחלתי ללכת למרפא אנרגיה התרחשה השינוי הפנימי האמיתי שלי. העבודה עם מרפא אנרגיה זה הציתה ניצוץ בתוכי ובסופו של דבר עוררה בי השראה להיות בעצמי מתרגל.

כמרפא אנרגיה, לעתים קרובות אני נפגש עם סקרנות, קסם וקצת ספקנות כשאני אומר לאנשים מה אני עושה למחייתי.

ריפוי אנרגטי הוא תרגול הוליסטי שמפעיל את מערכות האנרגיה העדינות של הגוף להסרת חסימות. על ידי פריצת הבלוקים האנרגטיים הללו, מגורה יכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

הגדרה זו היא הרבה מה לעבד, אז הנה חמש עובדות שיכולות להבהיר כל בלבול או תפיסות שגויות שעשויות להיות לך לגבי ריפוי אנרגיה.

1. תרבויות חקרו את מרכזי האנרגיה של הגוף במשך אלפי שנים.
רייקי היא המסורת היפנית של ריפוי אנרגטי והיא מתוארכת לראשית המאה העשרים. הצ'אקרות, שבעת מרכזי העברת האנרגיה של הגוף, מתוארות בטקסטים הינדים קדומים . המרידיאנים, כבישי הדרך האנרגטיים של הגוף, הם מפות הדרכים עליהן מתבססים מתרגלים ברפואה סינית דיקור.

אף על פי שתרבויות עתיקות שונות השתמשו במודלים שונים כדי לעורר את יכולתו הטבעית של הגוף לרפא, כולם ראו באנרגיה פנימית כוח חזק של טוב.

2. ריפוי אנרגטי מבוסס על עקרונות מדעיים.
כולנו למדנו בכיתת הפיזיקה בתיכון שחומר מורכב ממולקולות. אפילו משהו שהוא סולידי, כמו שולחן, רוטט כל הזמן. כבני אדם, גם אנחנו רוטטים.

כשאתה אומר שלמישהו יש "ויברציות טובות", אתה באמת מדבר על אנרגיית הרטט של אותו אדם - אנשים מאושרים רוטטים בתדר גבוה יותר . אתה יכול להרגיש את התהפכותם!

במקומות יש גם ויברציות. כשנכנסים לחדר בו התרחשה זה עתה קטטה, אתה עלול לחוש אנרגיה צפופה הגורמת לך לרצות לעזוב מיד. לחוף יש אווירה קלה בגלל המלח (ניקוי אנרגיה טבעי) והאוויר הנע. האוויר בחוף רוטט גם בתדירות גבוהה יותר.


3. אינך צריך להיות רוחני בכדי להרוויח מריפוי אנרגטי.
בדיוק כמו שאתה לא צריך להבין את חוק הכובד לפני שאתה יכול ליפול, אתה לא צריך לתפוס לחלוטין את המושג של ריפוי אנרגיה לפני שאתה צולל לתרגול. הייתי ממליץ להיכנס בראש פתוח לתועלת מירבית.

כל זמן הוא זמן טוב לבקר במרפא אנרגיה. אם אתם לחוצים, חרדים או מרוקנים גופנית, מפגש לריפוי אנרגיה יכול לעזור לכם להירגע ולהרגיש מאוזנים יותר. ואם אתה כבר מרגיש טוב, תמיד אפשר להרגיש קצת יותר טוב! חשוב לציין כי ריפוי אנרגטי הוא צורה משלימה שאסור להוציא מכל תרופה מערבית שאתה לוקח.

4. ריפוי אנרגטי נגיש לחלוטין.
ישנם סוגים רבים של מרפאי אנרגיה, ותוכלו למצוא אותם כמעט בכל מקום.

ישנם מתרגלי רייקי בכל העולם, והיופי בריפוי רייקי הוא שניתן לתת ולקבל אותו גם אם הלקוח והמתרגל לא נמצאים באותו החדר. למה? מכיוון שכוח הכוונה גורם לאנרגיה לזרום למקום שהוא הכי נחוץ.

מתרגלי דיקור סיני הם גם מאוד נגישים, אם כי הלקוחות אכן צריכים להיות בנוכחותם הפיזית של המחטים. מודליות זו מעוררת את זרימת הצ'י לאיזון מחדש של הגוף.

רפלקסולוגיה היא צורה נוספת שמשחררת אנרגיה חסומה ומקדמת ריפוי על ידי גירוי המרידיאנים, האיברים והמערכות דרך נקודות בכפות הרגליים, הידיים והאוזניים.

אפילו עיסוי הנו תרגול לריפוי אנרגטי, שכן הוא משחרר מתח בשרירים, מעודד את זרימת הלימפה ומאפשר רגיעה עמוקה.

קבל הפניה למתרגל בעל מוניטין אם אתה חדש בתרגולים האלה - בר באולפן יוגה או שאל חבר שיבקש ריפוי אלטרנטיבי. החל משיעור קצר של רייקי בן 30 דקות יכול לתת לך טעימה עד כמה יכול להיות ריפוי אנרגטי חזק.

ריפוי אנרגטי הוא אופציה משלימה ואין להפסיק שימוש  בתרופה מערבית שאתה לוקח.

5. תוכלו לשמור על בריאותכם האנרגטית בבית.
כשאתה מתקלח ומצחצח שיניים כל יום, גם ניקוי אנרגטי הוא התחייבות יומית. ברגע שאתה מבקר אצל מרפא אנרגיה, שמור על הוויברציות הטובות שזורמות על ידי אמבטיה במלחי אפסום או מלחי הימלאיה ורודים למשך 20 דקות בכל פעם שאתה מתחיל להרגיש את הכבדות מתגנבות לגופך. מריחה , או שריפת מרווה סביבך, גם מנקה את השליליות מההילה שלך. גבישים בעלי צמיחה גבוהה בעלי תכונות ריפוי משלהם ויכולים לעזור לתת שדה האנרגיה שלכם דחיפה.

כל מה שאתה צריך כדי להתחיל את מסע הריפוי האנרגטי שלך הוא סקרנות ונכונות ללמוד. מי יודע? אתה עלול פשוט להתחבר!