זוגיות במשבר, משברי זוגיות, בעיות בזוגיות

האם אתה יכול לעזור לבעלי / אשתי במשבר היחסים שלי?
זו אחת משאלות היחסים הנפוצות יותר שאנו מקבלים.

לבקש עזרה לבעלך או לאשתך במשבר זוגיות זה לבקש עזרה לעצמך במשבר זוגיות.

אם האדם שאתה אוהב עובר משבר אמצע החיים, אז קרא גם עוד על עזרה לעזרת בן / בת הזוג שלך בחיים .

אמת של עזרה: אתה יכול לעזור לאדם שמבקש עזרה ישירות, אך לעיתים רחוקות לעזור באופן ישיר למי שלא מבקש.
המשמעות היא שאני עוזר למי שמבקש ממני ישירות עזרה אך לעולם לא אדם שאינו מבקש עזרה ישירות. אנו עוזרים לכם במקום לעבור ולמצוא ריכוז מתוך הכאוס בו אתם נמצאים כעת. התהליך שלנו לא נוגע לייעוץ נישואין . במקום זאת, במרכז לקבלה ורוחניות מדריכים רוחניים שעוזרים לאנשים לגלות טוב לב ואיך לפתור טרנספורמציות בשלווה. אנו יכולים לעזור לך לצמוח ישירות מנושאים שנחשפים על ידי משבר היחסים העומד לרשותך.

התהליך בו אנו משתמשים הוא לסייע לכם, האדם המבקש עזרה, לבנות כוח פנימי וביטחון כך שתוכלו לשפר את כל תחומי חייכם.

תמיד תלוי בשליטה על מה שקורה עכשיו.
אם אתה לא עושה דבר, כאשר אתה מתקיים במשבר מערכות יחסים: השתקפות המשבר מגדירה אותך דרך שבירת הקשר.

לעיתים רחוקות אנשים מנהלים חיים "מאושרים" כאשר הם מאפשרים למשבר לשלוט בייעודם. אבל זו בחירה שרבים לוקחים. במקום זאת בחרו לשלוט בגורלכם . עלינו גם לזכור כי ההיסטוריה של משפחות רבות גורמת לאנשים לצאת למסעות מורכבים יותר. כך שלעתים אנשים בוחרים במשבר כדרך שלהם. עלינו לכבד את המסע של כל אחד ואת מה שקרה עד לנקודה זו.

לכל אחד יש את האפשרות לעבוד על עצמם קודם לפני שמתמודדים עם משבר מערכות יחסים. באופן אירוני זה יכול להפוך רעידות אדמה בינאישיות לאירועי טרנספורמציה אישית כדי לשפר את החיים!
עוברים משבר יחסים
על ידי סיוע לאדם שמבקש עזרה אנו יכולים לעזור לעורר בן זוג במשבר ולבקש גם עזרה.

הצעד הראשון בסיוע לבן / בת הזוג הוא לרוב עזרה לצמוח, להתמלא, לחדש את כוחך. הצמיחה שלך היא הצמיחה שלהם.

האמת הקשה יותר היא: לפעמים על ידי צמיחה כה רבה; אדם עלול שלא לבחור שלא להחזיר את בן הזוג בגלל הפתיחה לחיים חדשים שהם טובים יותר. יש אנשים שלא מתמודדים עם בעיות אישיות מכיוון שעמם בפנים הם חוששים, התשובה הטובה והחיננית ביותר עשויה להיות לעזוב את הקשר. זו גם הסיבה שלפעמים בן זוג תלוי במשותף ינסה לדבר אתכם מתוך עזרה כדי למנוע את עזיבתכם.

בכל המקרים, עזרה לאדם שמבקש עזרה ראשונה במציאת כוח חדש: היא הדרך הרוחנית והחיננית ביותר לפני פיתרון משבר בזוגיות.

משבר מערכות יחסים
ענייני אמצע החיים
האמת הפשוטה היא זו:

אם אתה רוצה לשמור על בן זוג, אתה צריך להיות מוכן לקבל ולשחרר אותם לגמרי עכשיו. הביטו אל ליבכם, למדו מהטעויות שנעשו, בצעו תיקונים, כך שהקשר עוקב יותר מקרוב אחר כל אדם במקום אידיאלים חיצוניים.

יש אנשים שאינם מחפשים עזרה: הם מעריכים מערכת יחסים יותר מאשר את אושרם: ביודעין במודע שהם שלמים באופן אישי עשויים לאפשר לקשר להיגמר.

אל תנסה למצוא שלמות בתוך מערכת יחסים שבורה, במקום זאת התחל באופן אישי להסתכל אל עצמך הליבה שלך.

עבודה על עצמך במהלך משבר זוגיות היא בחירה קשה מאוד לעשות. עם זאת, עבודה על עצמך היא מאוד פרקטית מכיוון שלא תמצאו שלמות ממערכת יחסים שבורה.

אנו מלמדים את האדם המבקש עזרה מאחר שבבקשת עזרה, אתה נכנסת וכעת אתה מוכן לעבוד בצד שלך של שינוי. באופן זה אנו יודעים בוודאות שהתהליך שלנו יעזור לכם למצוא שלמות. זהו הזרע שמתחיל לחולל שינוי גדול יותר ואז עם הזמן תורות אלו משפרות, מתקנות ומובילות למערכות יחסים מלאות יותר.

משבר מערכות יחסים
אלטרנטיבות לגירושין
העניינים לא הופכים להיות קלים. ובכל זאת אנו  מכירים מניסיון: אלה שמקבלים את ליבם תמיד גדלים לחיות חיים מלאים יותר. זה מסלול מדהים ביותר לחקור ודרך החסד הזו היא הבחירה האישית שלנו כיצד ללמד ולהראות לאחרים כיצד לפתור משבר בזוגיות.

שחרור הוא המפתח להתפתחות למערכת יחסים אמיתית.

השחרור הוא קבלה ונעה בלב .

זה אומר לשחרר את לבך להיות גם חופשי.