מהו תקשור?

תקשור הוא סוג טבעי של תקשורת בין בני אדם ויצורים מלאכיים, רוחות טבע, ישויות לא פיזיות, או אפילו בעלי חיים וחיות מחמד. מתקשר דומה מאוד למתרגם לשפה או למתורגמן. הם מאפשרים לעצמם לחוש בתקשורת הלא מילולית מישות אחרת ואז לתרגם אותה למילים אנושיות.

מתקשר יכול לבחור את מי או את מה שהוא רוצה לתעל. כל עוד לצד השני יש אינטרס לתקשר, הקשר נוצר והתקשור יכול להתחיל. למשל, אנשים רבים מנתבים את המלאך מיכאל. אם הוא מסכים לתקשר עם התקשור, זרימת המידע הלא מילולי מתחילה. התקשור מקבל את המידע הגולמי ברמה החושית גבוהה ואז ממיר אותו לשפה אנושית.

כשג'וף מתעל את אדמוס סן ז'רמן, עיניו פקוחות לרווחה והוא מסתובב בחדר. קולו של אדמוס נשמע די דומה לקולו שלו. גופו אינו מעוות או מתפתל, אך ידוע שהוא מתעוות מעט כשהוא מתכונן להתחבר לאדמוס, מכיוון שהאנרגיות מתחזקות מאוד. יש אנשים שאומרים שהם רואים הבדל בעיניו במהלך מפגש התקשור וזמן קצר לאחר שהוא הופך לכחול בהיר ועז יותר. גאוף מודע לחלוטין תוך כדי תקשור, ויכול אפילו לדבר קדימה ואחורה עם אדמוס ברמה אחרת בזמן שהוא מתקשר לקהל. זו דוגמא נהדרת למשימות רב-ממדיות.

המפגשים נפתחים תמיד כשלינדה עושה כמה נשימות עם הקהל בכדי להפגיש את האנרגיות. עם ערוצי מעגל הארגמן זה למעשה אוסף אנרגיות של כל הקהל, כמו גם אדמוס, ג'וף ולינדה. אנו קוראים לזה "שוד". זה פשוט אומר שכולנו חלק מהמסר וההארה. אדמוס נכנס, מעביר את זרועותיו המלאכיות סביב כולם ואז, דרך ג'וף, מעביר מסר שמשקף את הקהל כולו. המיומנות של אדמוס היא היכולת להתחבר לרגשות הפנימיים של כולם; המיומנות של ג'וף היא היכולת לתרגם את כל זה למילים אנושיות ותנועות גוף.

ג'וף ניווט ישויות אחרות, אך מעדיף להתחבר רק לאדמוס וקותומי לאל סינג בגלל הרמה הגבוהה של היושר שלהם, והעובדה שהם אדונים עלו שחיו תקופות חיים רבות במצב האנושי. הם היו שם, עשו את זה ויש להם אמפתיה אדירה למסע האנושי. הוא לא יתעל יצורים זרים או ישויות בגלל סדר היום שלהם והרצון להאכיל מאנרגיית הקהל.

תפיסות שגויות לגבי תקשור

בניגוד לאמונה הרווחת, ישויות אינן משתמשות בדרך כלל בשפה אנושית, מכיוון שהיא נחשבת כמביכה ומגושמת. המהות העשירה יותר של המסר שלהם מועברת דרך סדרה אלגנטית של רגשות חושיים.

תפיסה מוטעית פופולרית נוספת היא כי מתקשר צריך לעבור למצב טראנס עמוק, או להעביר את גופם ו / או מוחם לישות. במציאות, הישות אינה חייבת להיכנס לגופו או למוחו של התקשור ולמעשה יכולה למעשה להיות במרחק של מיליוני שנות אור או אפילו במימד אחר. עם זאת, התקשור דומה לכל צורה אחרת של תקשורת - תקשורת מילולית, שפת גוף, חושים גופניים, אמנות וכדומה - המבטא מסר אשר נתון אז להבנת המקלט. מרבית הערוצים הידועים כיום נותרו מודעים לעצמם ולפעילות המתרחשת בחדר, ובמקביל ממקדים את חושיהם ואת תשומת ליבם בישות אותה הם מתקשרים. ערוצים עכשוויים בדרך כלל לא עוזבים את גופם או נכנעים את דעתם בתהליך התקשורת.

יש אנשים שחוששים מהתקשור כי הם לא מבינים את התהליך. הם חושבים כי ישות שלילית או אפלה יכולה להיכנס ללא אישור. זה לא המקרה. התקשור שומר תמיד על הבחירה של מי או מה הם רוצים לתעל, ממש כמו שיש להם את הבחירה של מי שהם רוצים כחברים או מקורבים לעסקים. התקשור יכול להתעקש לדעת את שמו ומקורו של כל ישות או ישות מלאכית שרוצה לתקשר איתם. ערוצים מנוסים מבינים שרק בגלל שישות רוצה לתקשר לא אומר שהישות מוארת בהכרח. על המתאם להבחין בעצמם את רמת ההארה של הישות ואת ערך המידע שלהם. יש גורמים שאוהבים לשוחח בצ'אט; לאחרים יכולים לקבל סדר יום;

תקשור חיות מחמד

תקשור חיות מחמד הוא אחת הצורות הקלות ביותר באומנות זו. חיות מחמד כמובן אינן משתמשות בשפה אנושית, אך יש להן רצון עז לתקשר עם בני אדם. פשוט שחרר את הרעיון שתשמע מילים ותאפשר לעצמך "להרגיש" את חיית המחמד שלך. כשאתה פותח את עצמך לרגשות, המוח באופן טבעי יתחיל להניח מילים או ביטויים פשוטים לרגשות כך שתודעתך האנושית תהיה הבנה רבה יותר של התקשורת.

אם אתה רוצה לתקשר בחזרה לחיית המחמד שלך, שחרר את הצורך להשתמש במילים. במקום זאת, הרשו לרגשות שלכם להיפתח ולזרום אל חיית המחמד שלכם. בשלבים המוקדמים של עבודה עם סוג זה של תקשורת, יתכן שיעזור לדמיין תמונות או חזותיים כשאתה מתקשר עם חיית המחמד שלך. ככל שתתחיל להיות בטוח יותר ובקיא יותר בסוג זה של תקשורת, המידע יזרום במהירות ובקלות ולא יהיה לך צורך להשתמש בתמונות או בתמונות.

הבחנה

השתמש תמיד בהבחנה בכל הקשור לתקשורת או לצורך העניין, בכל תקשורת מילולית או לא מילולית. כשמקשיבים לישות לא פיזית דרך מתקשר אנושי, שאלו את עצמכם אם האנרגיה מרגישה נכונה, אם המסר מעצים ומעורר השראה, אם המסר הוא אינטליגנטי / תודעה גבוהה, ואם הישות מבינה את המסע האנושי. יש להבחין במיוחד כשמדובר בישויות זרות, מכיוון שלעתים קרובות מדובר בסתם יצורים (ספוקים) כבולים באדמה שמתחפשים לחייזרים "מעולים". כמו שאומר אדמוס, "אין יותר גדול מבן אנוש."


0 צפיות