10 סיבות שיש לך אנרגיה שלילית וכיצד להפוך אותה (תוך פחות מדקה)


1. אתה צריך להיות צודק או לנצח כל הזמן.

כשאתה מרגיש כל הזמן צורך להילחם, אתה לא בא ממקום של כוח. כוח אמיתי ואותנטי הוא בלתי מתיימר.


כיצד להפוך את זה: חיזוק את צ'אקרת מקלעת השמש שלך , הצ'אקרה השלישית זאת מערבולת הכוח האנרגטית,על ידי הקשה על מרכז הבטן וחזרה בקול רם חמש פעמים, "אני מרגיש את הכוח שלי. אני טוען את זה עכשיו. "דמיין אור צהוב יפהפה נפלט מהבטן שלך וזורם בו כשאתה מחזיק את שתי ידיך מעל טבור הבטן.


2. הרגשות שלך יצאו מכלל שליטה וקיצוניים מאוד.

כשאתה רוכב על רכבת ההרים הרגשית של תנודות במצבי רוח קיצונית, האווירה שלך מופנית כלפי הסובבים אותך. אתה הופך לשק רגשות מעורב, ואי העקביות הזו מורידה את הרטט שלך.


כיצד להפוך את זה: השתמש באצבעותיך כדי להקיש בעדינות על אמצע החזה. בזמן שאתה מקיש, אמור לעצמך, "הכל בסדר." זה יגביר את האנרגיה החיובית שלך וישיב אותה.


אנרגיה שלילית היא כבדה וצפופה.


3. אתה כל הזמן מאשים אחרים.

החיים קשים, אבל להסתובב ולהאשים אנשים אחרים בבעיות שלך גורם לך להיות תקוע.


כיצד להפוך אותה: תרגל אהבה וסליחה לעצמך ולאחרים על ידי עיסוי צ'אקרת הלב שלך. העבירו את היד באזור מעל החזה שלכם. תוך כדי עיסוי בתנועה עם כיוון השעון, אמרו חמש פעמים, "אני מאוד אוהב, מכבד וסולח לעצמי ולאחרים. אני מרגיש בקלות ובלי מאמץ הכרת תודה, סליחה ושמחה על כל מה שעברתי."


4. אתה מגיב ואתה מדבר לפני שאתה חושב.

האם אתה פותח את הפה לדבר לפני שאתה חושב על הדברים? אתה יכול לשים לב שאתה ממלא את החלל סביבך בשליליות מכיוון שאתה פוגע באחרים בלי לקחת זמן לשקול מה פירוש המילים שלך באמת.


איך להפוך את זה: המטרה היא להיות יותר קשוב ופחות תגובתי . עם כל מפגש בודד, אפילו לא חשוב ככל הנראה, מתעכבים לפני הדיבור. שאלו את עצמכם "איך אוכל להגיע ממקום של אהבה והבנה?"


5. אתה מספר את אותם סיפורים שליליים שוב ושוב.

כמה פעמים אתה מספר את אותו סיפור שלילי? חזרה על העבר היא המקבילה האנרגטית של אמבטיה במים מלוכלכים. זה לעולם לא יגרום לך להרגיש יותר טוב.


איך להפוך את זה: במקום להגיד "אין לי כסף", נניח במקום זאת, "אני לא יכול לחכות לראות איפה הכסף מופיע כדי לשלם את החשבונות שלי." במקום לומר "יש לי כל כך הרבה בעיות בריאות", אמור במקום זאת, "הגוף שלי רוצה להתרפא." השינוי הפשוט הזה בסיפורים שאתה מספר לעצמך יבהיר באופן מיידי את האנרגיה שלך.6. אתה מחפש תשובות מחוץ לעצמך.

החברה אומרת לנו שכל התשובות שאנו מחפשים נמצאות שם בחוץ .

עם זאת, כל אחד ואחד יכול למעשה למצוא אותם בתוך עצמנו.


כיצד להפוך את זה: חיזוק את צ'אקרת העיניים השלישית שלך על ידי הקשה בעדינות על החלל שבין הגבות שלך תוך חזרה על חמש פעמים בקול רם, "אני צלול ואני יודע את השאלות שלי."


7. אתה קשה מדי לעצמך.

האם אתה מכה את עצמך בגלל הטעויות שעשית? האם אתה קשה לעצמך? נטייה זו בהחלט מורידה את האנרגיה שלך.


כיצד להפוך אותה: על מנת למצוא חמלה עצמית רבה יותר , נסה לראות את עצמך כאילו אתה רואה ילד סובל. האם הייתם צועקים, מתייצבים ומכים ילד רגשית בגלל טעויות שגויות שעשה? ברור שלא.8. המחשבות שלך לרוב שליליות.

לפי שעה, בטח שמעת דיבורים על כוחה של חשיבה חיובית . עם זאת, לא כל כך קל לחשוב מחשבות עליזות כשאתה עמוס כל הזמן בשליליות. המחשבות שלנו יוצרות את המציאות שלנו, ולכן חשוב מאוד לבצע מעבר נפשי.


כיצד להפוך אותו: התחל תרגול הכרת תודה . בכל פעם שאני הולך למקום שלילי בראשי, אני עוקב מייד אחר המחשבות שלי ומנסה למצוא מעטה בטחון בתוכם.

אי אפשר להיות שלילי כשאתה מגיע ממקום של הכרת תודה.


9. אתה מאמין שאתה לא ראוי.

יש אנשים שלא חושבים שהם ראויים לברכות החיים. כשאתה מאמין שהיקום הוא כוח אוהב, באופן טבעי אתה מרגיש שזאת התכלית שלך להיות מאושר.


כיצד להפוך את זה: לעורר את צ'אקרת הכתר שלך כשאתה משתמש בתנועה רכה ומעגלית בראשך. חזרו על חמש פעמים בקול, "תכליתי להיות מאושר."


10. אתה לא עוקב אחר אושרך.

כשאתה לא עוסק בפעילויות שמאירות מדליקות אותך, אתה מטה את עצמך (ואת הסובבים אותך) בשוגג.


איך להפוך את זה: עשה משהו שמשמח אותך כל יום - הוא יכול להיות גדול או קטן. כשאתה עוקב אחר האושר שלך, זה יוביל לחוויות ולהזדמנויות מהנות יותר.
0 צפיות