חמש סיבות לנסות ריפוי אנרגטי
פרח הלוטוס גדל בבוץ. נכון מאוד - הפרח הכי יפה שאנחנו מכירים גדל בסביבה לא מושכת. איך זה עושה את זה? זה חלק מה- DNA שלו - הפרח מתוכנת לפרוח.

זו תזכורת מעוררת השראה שלא משנה במה גדלתם - בין אם זה גירושין, התעללות או חוסר וודאות גם אתם מתוכנתים לפרוח.אבל ראשית אתה רק צריך לפנות את כל האנרגיה ה"בוץ "האצורה בגופך.

כל מחשבה, מעשה או פעולה שביצעת ונעשתה לך, מוטבעת בשדה האנרגיה שלך או בהילה שלך.

כשאתה מתפלפל ומתחבט בדפוסי מחשבה שליליים, אתה מקרב את האנרגיה הזו לגופך הגופני. דפוסי מחשבה אלה יוצרים אז מסלולי עצבים במוח שלך. לרוב זה מתבטא כאב פיזי, רגשי או נפשי.

אבל מה אם היית יכול לנקות את הנושאים מהרקמות שלך? מה אם היית יכול לחווט מחדש את מחשבתך למחשבות חיוביות יותר ולפרוח במי שאתה באמת בבסיסך?

טיפול בריפוי אנרגטי יכול לנקות את "הבוץ" בשדה האנרגיה שלך. אתה יכול לפרוח למי שתמיד חלמת להיות!

להלן חמש דרכים שריפוי אנרגטי יכול להועיל לך:

1. זה משחרר חסימות אנרגיה כך שתרגיש קליל יותר ומאושר באנרגיה.

כל דבר ביקום רוטט, כולל אנשים. אנחנו חבורות אנרגיה רוטטות. מרפאי אנרגיה עוזרים לשלוף אנרגיה עומדת ותקועה - אחרי סשן אחד בלבד תרגישו מרחיבים ומאושרים יותר. לעתים קרובות יותר מאשר לא, סביר להניח שלא תבינו אפילו שאתם סוחבים את כל האנרגיה הנמוכה הזו עד שהיא מפונה.

2. זה מנקה מתח ומתח כדי לאפשר הרפיה עמוקה.

מתח פשוט לא מורגש בראשנו, אלא בכל גופנו. טכניקת חופש רגשית (EFT), או הקשה, היא דרך יעילה לעזור לכם להירגע . על ידי גירוי נקודות דיקור של המרידיאנים אנו מעבירים למוח שלנו כי זה בטוח להירגע.

3. זה מאיץ את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו ומגביר את החיוניות.

ריפוי אנרגטי הוא השלמה נהדרת לפרקטיקות רפואיות מסורתיות ואין להשתמש בהן להדרת הרפואה האלופתופתית. דרך אחת שמרפאי אנרגיה יכולים לתמוך בך היא על ידי היותם צינורות של אנרגיה אוניברסאלית. מרפאי אנרגיה פותחים את עצמם כערוץ להכנסת כוח חיים לגוף הלקוח. האנרגיה הזו חושבת שאתה מפעיל את מערכת הריפוי שלך.

4. זה יכול לעזור בפגיעות חריפות, בעיות בריאות כרוניות ולהקל על כאבים.

מצבו הטבעי של הגוף הוא בריאות ותוססת. הוא יודע באופן אוטומטי לרפא את עצמו. אינטליגנציה מדהימה זו פועלת באופן עצמאי.

חוסר נוחות בגוף מראה לנו לעתים קרובות מה צריך עבודה ומה אנחנו עדיין צריכים ללמוד. מכיוון שאנרגיה זורמת למקום אליו קשב, זהו כוח רב עוצמה. ריפוי אנרגטי מפעיל ומניע את יכולתו הטבעית של הגוף לרפא. כאבי גב תחתון יכולים להיות ביטוי פיזי של פחד, הקשורים לבעיות הישרדותיות. ניקוי צ'אקרת השורש והכליות של חסימות אלה יכול להביא להקלה נחוצה לאורך זמן.

5. זה עוזר לנקות דפוסי מחשבה רגשיים ונפשיים שליליים.

רגשות לא מבוטאים יכולים להיתקע ברקמת הגוף. השמועה על מה שקרה בעבר והרגשת חרדה בעתיד יוצרת את מה שיוגים מכנים "צ'יטה וורטיס", או פטפוטות קופים במוח. כאשר הפטפוט הזה ממשיך ונמשך, מבלי שתקדיש זמן למדיטציה או הרגעה של הנפש, יוצר חסימה.


אני משווה את הבלוק הזה לסכר קטן, במה שצריך להיות נהר אנרגיה זורם. כאשר אנרגיה לא יכולה לזרום באזור זה ביעילות, אנו חשים תקועים ותוהים אם יכולנו אי פעם להיפטר מהמחשבות והרגשות הללו.


0 צפיות